Thumb Thumb

Hakkımızda

Sulama Borusu Çözüm Ortağınız

Ergünbaş Group, Rüstem Ergünbaş tarafından 1997’den günümüze eşsiz üretim gücü ve profesyonel yaklaşımları sayesinde rakiplerinden ayrışmayı başarmış ve ilklerin öncüsü olmuştur. İlk üretim tesisi 2011 yılında Hatay’da faaliyete başlamıştır. Şu an ise toplamda 73.000 m2lik alana sahip birçok üretim tesisi bulunmaktadır. Sektöründe lider olan Ergünbaş Group, 600’ü aşkın çalışan ve 35 ülkeye yapılan ihracatlarla Ortadoğu ve Afrika’nın en güvenilir üreticisidir.

  • Sektöründe Lider Üretici
  • 35 Ülkeye İhracat
Ürünlerimizi Keşfedin

Hakkımzda 01

Ergünbaş Group; sektörde fark yaratan inovatif bakış açısı ve uzman seviyedeki mimari tasarım kabiliyeti ile 4 farklı markayı çatısı altında toplamıştır. Yapı malzemeleri, plastik, ahşap ve tarım sektöründe üretim vermektedir.

Vizyon 02

“Sektöründe en çok tercih edilen kaliteli ürünler üretmek ve bu alanda bir dünya markası olmak” vizyonu ile faaliyetlerini sürdüren Ergünbaş Group, bilgi yönetimi, inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarıyla kalitede süreklilik sağlamayı hedeflemektedir.

Misyon 03

Ergünbaş Group; bünyesindeki markalarla uluslararası pazarda sektörün lideri olarak iç ve dış piyasaya yönelik üretim-pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir. Alanlarında yaptığı tüm üretimlerinde kalitesini uluslararası seviyede tutmak.

Thumb

Hatay Üretim Tesisi

Yüksek üretim kapasitesi ile hizmet veren Hatay üretim tesisimizde tedarikçilerimiz için yapı malzemeleri ve farklı sektörler için üretim gerçekleştirmekteyiz.

Geri Dönüşüm Birimi

Geri dönüşüm bölümünde; yüzyıllar boyunca çözülemeyecek durumda olan atık plastiklerin yeniden değerlendirilerek geri kazanımı ile hem doğaya katkıda bulunmakta hem de tekrar kullanılabilir hale getirilerek insanların ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Kompozit Profil ve Levha Üretimi

Geri dönüşüm tesisimizin çıktısı olan PVC, kurutulmuş ve nemi alınmış ağaç talaşı ve özel maddeler ile mikserde birleştirilerek hammadde oluşturulur. Hammadde extruzyon sisteminden geçirilerek kompozit yarı mamül ürünler elde edilir.

Kapı Üretim Birimi

Kapı üretim birimimizde farklı renk, desen ve iç dolgu çeşitleri ile kullanıcı ve tedarikçilere geniş bir ürün yelpazesi sunulmaktadır. Mamul girişinden nihai ürüne dönüşünceye kadar olan tüm üretim süreci, tam otomasyonlu tesisimizde tamamlanmaktadır. Özel üretim teknolojileri kullanılarak kompozit kapı üretimleri yapılmaktadır.

Kereste Birimi

Orman İşletme Müdürlüklerinden ihale yoluyla satın alınan 1. 2. ve 3. Sınıf keresteler işletmemizde bulunan kereste kurutma fırınında % 8-10 rutubete kadar kurutulduktan sonra seren üretimine başlamak için hazır hale gelmektedir. Aylık üretim kapasitesi 60.000 boy ahşap serendir.

Cezayir Üretim Tesisi

23.500 m2 alanda hizmet veren tesisimizde Kuzey Afrika Pazarına yönelik üretim gerçekleştirilmektedir. Mamul girişinden nihai ürüne dönüşünceye kadar tüm üretim süreci tam otomasyonlu tesisimizde yapılmaktadır. Geniş ürün ve renk seçeneği ile sektörün tüm ihtiyaçları tek çatı altında karşılanmaktadır.

Geri Dönüşüm Birimi

Erdoor Cezayir üretim tesisimizdeki geri dönüşüm bölümünde aylık 1000 ton malzeme geri dönüştürülerek tamamı yeniden üretime kazandırılarak günlük 1000 takım kompozit kapı komponentlerinin üretimi yapılmaktadır.

Kompozit Profil ve Levha Üretimi

Kuzey Afrika pazarına hitap eden Cezayir merkezli Kompozit Üretim Tesisimiz aylık 1000 ton işleme kapasitesine sahiptir.

Kapı Üretim Birimi

Kompozit profil ve levha üretim biriminden çıkan yarı mamüller kapı üretim biriminde kullanılarak günlük olarak 1000 adet takım kapı üretimi yapılmaktadır.

Panel Üretim Birimi

Ergünbaş Group, Cezayir’deki 23.500 m2’lik alanda kurulu üretim tesisinde Ergünbaş Panel markası altında, her türlü mobilya yüzeyleri için kaplamalı MDF panel üretimlerini gerçekleştirerek, Cezayir’in yanı sıra Afrika’ya da ihracat gerçekleştirmektedir.

Boru Üretim Birimi

Yapı malzemeleri sektöründe ürünleri ile tanınan Ergünbaş Group, Ergünbaş Pipe markası ile son teknolojiye sahip makine parkı ile tarım sektöründe ihtiyaçlara cevap vermek üzere damlama ve yağmurlama sulama boruları ile ek parçaları üretmektedir.

Thumb