Ergünbaş Pipe

Ortadoğu ve Afrika’nın Lider Üreticisi

2011 yılında temelleri atılan Ergünbaş Group, iki kıtada yer alan üretim tesisleri ile farklı sektörlerde üretim faaliyeti göstermekte olup 35 ülkeye aktif ihracat gerçekleştirmektedir.

Ergünbaş Group çatısı altında bulunan 4 farklı markası olan Erdoor, Decker, Ergünbaş Panel ve Ergünbaş Pipe ile faaliyetlerini sürdürmektedir.Toplam 73.000 m²’lik üretim tesisleriyle Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da sektörünün en büyüğü olan Ergünbaş Group, iç mekan oda kapıları ve kompozit deck zemin malzemeleri grubunda Türkiye ve Cezayir fabrikaları üretimlerinin %80’ini yurt dışına ihraç etmektedir. Ayrıca Cezayir üretim tesisinde tarımsal sulama boruları ve MDF mobilya panelleri üretimiyle, Cezayir yerel pazarının önde gelen üreticisi ve tedarikçilerindendir.

Sektöründe en çok tercih edilen kaliteli ürünler üretmek ve bu alanda bir dünya markası olmak vizyonuyla ilerleyen, yapı malzemeleri, plastik, ahşap ve tarım sektörlerinde farklı ürün gamlarıyla faaliyetlerini sürdüren Ergünbaş Group, Ortadoğu ve Afrika ülkeleri başta olmak üzere, Avrupa, Amerika, Balkanlar ve Kafkasya ülkelerine ihracat yaparak sektöründe öncü ve tanınmış markadır.